Зв’язатися з нами

+38 (044) 587-73-92
+38 (067) 325-64-22
+38 (050) 367-88-72
м. Київ, в. Л. Руденко 6А, оф. 625

Головна / Відгуки / Батьків

Батьків

Залишити відгук
 • Бондаренко Олександр
  Main information
  Бали на ЗНО : ДПА на відмінно
  Рік навчання : 2014-2015
  Форма навчання : повний курс
  ВНЗ до вступу : вступ до 10 класу
  Дата публікації :

  Дорогі Єнотіки, Шановні викладачі та адмін. персонал, щиро дякую Вам за Вашу роботу! Мій син вперше відчув в собі впевненість у своїх знаннях. Було важко, але зараз він згадує про Вас з великим задоволенням і вперто мріє про підготовку до ЗНО в Enotti. Мені, як батьку це дуже приємно. Підхід, комунікація та зворотній зв’язок був на найвищому рівні. Ми приємно вражені і не жалкуємо за витрачені кошти. Бажаємо Вам постійно вдосконалювати процес навчання, успіхів, процвітання, державного визнання, здоров’я і завжди яскравих подій!Шаленого Вам успіху!!! З повагою, Бондаренко О.С.

 • Волкова Ірина
  Main information
  Предмети : Біологія, Хімія
  Бали на ЗНО : 188.5, 168
  Рік навчання : 2013-2014
  Форма навчання : повний курс
  ВНЗ до вступу : НМУ імені О.О. Богомольця
  Дата публікації :

  Огромное спасибо преподавателям, которые вкладывают свои знания и душу в учебный процесс. На мой взгляд, в учебном центре работают ПЕДАГОГИ с “большой буквы”. Спасибо!

 • Сєваст”янова Олена
  Main information
  Предмети : Біологія, Хімія
  Бали на ЗНО : 195, 193
  Дата публікації :

  Підготовка до ЗНО у навчальному центрі Enotti відбувається на дуже високому рівні. Заняття проходять в дружній атмосфері, постійно відбувається зворотній звязок з батьками учнів. Існує система заохочень кращих учнів. Викладачі намагаються донести знання до кожного. Дуже багато методичного матеріалу: наочність, тестові завдання, схеми, таблиці. Всі це допомагає учням сприймати дисципліни з задоволенням, як цілісну систему. Щиро дякуємо Катаріні (викладач біології) та Ірині (викладач з хімії) за професійність, за якісну підготовку протягом всього навчального року! Отже, ми дуже задоволені викладачами навчального центру Enotti.

 • Хільченко Костянтин
  Main information
  Предмети : Біологія, Хімія
  Бали на ЗНО : 187.5, 190
  Рік навчання : 2013-2014
  Форма навчання : повний курс
  ВНЗ до вступу : КНУХТ, біотехнологія, бюджет
  Дата публікації :

  Благодарю за проделанную работу на очень высоком уровне. Теперь с нетерпением ожидаем подведения итогов. Что хочется пожелать: увеличить количество предметов, осваивать не только Дарницкий район, но и другие районы Киева, а может быть и не только Киева. Дорогу осилит идущий!!!